• Banner

PlayStation Plus Card 365

11525
PlayStation Plus Card 365
250,00 zł
Brutto
Opis

Karta PlayStation Plus 12 Miesięcy (PL)

Karta dostępu do PlayStation Plus na 12 miesięcy (PL) oferuje najlepszy i najwygodniejszy sposób dołączenia do społeczności PSN i korzystania z każdej funkcji udostępnianej przez PS Network. Chociaż szeroko rozumiana usługa PlayStation Network jest bezpłatna, a subskrypcja PS Plus jest opcjonalna, dostęp do tej drugiej otwiera drogę do szeregu opcji, których inaczej nie można by było wykorzystać.

PS Plus multiplayer dla gier na PlayStation

Kup kartę dostępu do PS Plus na 12 miesięcy i graj z graczami z całego świata! Jak? Karta PlayStation Plus umożliwia dostęp do trybu multiplayer w środowisku online, a co może być lepszą zabawą niż wspólne podróżowanie? A to dopiero początek korzyści z subskrypcji PS Plus!

Odbieraj darmowe gry PlayStation co miesiąc!

Dzięki karcie dostępu do PS Plus na 12 miesięcy otrzymasz co miesiąc 2 bezpłatne gry PlayStation! To 24 porywające, darmowe gry rocznie! Ponadto PS Plus zapewnia mnóstwo wyjątkowych promocji najnowszych, najpopularniejszych i najbardziej pożądanych gier. Takie zniżki często przynoszą korzyści w sposób, którego sobie dotąd nie wyobrażałeś.

Wyjątkowe funkcje PSN

Jeśli chcesz cieszyć się pełną funkcjonalnością PSN, ta oferta jest najlepszym i najtańszym wyborem (w przeliczeniu na płatności dziennie). Ponadto karta dostępu do PlayStation Plus na 12 miesięcy zapewnia dostęp do najnowszych na rynku wersji beta gier, oferuje bezpłatne pobieranie najnowszych aktualizacji i wiele innych! Jest to bez wątpienia jeden z niezbędnych dodatków dla każdego gracza na konsoli!

Szczegóły produktu
11525
Nowy
4 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć